Hra na suchý zip

  • Kód výrobku: Hra na suchý zip
  • Dostupnost: dodáme do 2 dnů
  • Cena: 149 Kč


HRA NA VELCRO - PALETKY + MÍČEK

Arkádové hry jsou fantastickým způsobem, jak trávit čas zajímavým způsobem, a to jak pro děti, tak pro dospělé.   Účinně zaženou nudu a navíc přinesou řadu výhod pro tělo i mysl.

Sada obsahuje 2 kulatá pádla a míč.   Hra spočívá v házení a efektivním „chytání“ míčku pomocí pevného suchého zipu, který zabrání pádu chyceného míčku na zem. Chcete-li ji hodit, odlomte ji z pádla.   Sada je laděna do veselých, růžových a zelených barev, poskytne spoustu emocí a vykouzlí úsměv každému účastníkovi bez ohledu na věk či pohlaví. Šťavnaté, neonové barvy   lahodí oku, přitahují pozornost dítěte a vybízejí k používání.

Nastavení rukojeti umožňuje přizpůsobit pádlo velikosti vaší ruky a poskytuje pohodlný a stabilní úchop.   Odolný materiál   umožňuje používat hru po dlouhou dobu.

Díky   nízká hmotnost a kompaktní rozměry, sada je přenosná   a snadno jej sbalíte do kufru nebo tašky a vezmete s sebou kamkoli nebo na výlet. Lehkost výrobku také ovlivňuje celkový komfort používání.

Hra   má pozitivní vliv na tělo i mysl.   Zaručuje spoustu pozitivních dojmů, poskytuje možnost zdravé soutěživosti a zlepšuje motoriku. Dokonale trénuje reflexy, posiluje kondici a rozvíjí sociální a komunikační dovednosti.

Kulička na suchý zip je zábavná mnohokrát, pro starší i mladší. Je ideální pro hraní na zahradě, v parku nebo na pláži během prázdnin. S míčem lze s úspěchem hrát i např. se psem nebo jiným domácím mazlíčkem. Hra bude perfektní pro soukromé domácí použití, stejně jako vybavení pro školy nebo pečovatelská a vzdělávací centra.

  • SET -   sada obsahuje 2 kulatá pádla a míček, který poskytne zajímavou, radostnou a dynamickou zábavu a také řadu výhod pro tělo i mysl.
  • ATRAKTIVNÍ VZHLED -   Set zachováme v radostných, růžových a zelených barvách, dodá spoustu emocí a vykouzlí úsměv na tváři každému účastníkovi.
  • NASTAVITELNÁ RUKOJEŤ -   nastavení rukojeti umožňuje přizpůsobit pádlo velikosti vaší ruky a poskytuje pohodlný a stabilní úchop.
  • UNIVERZÁLNÍ -   Kulička na suchý zip je zábavná mnohokrát, a to jak pro starší, tak pro mladší lidi bez ohledu na pohlaví; ideální pro hraní na zahradě, v parku nebo na pláži během prázdnin; S míčem lze s úspěchem hrát i např. se psem nebo jiným domácím mazlíčkem.
  • SPECIFIKACE   -   rozměry (délka / šířka) 18,5 / 18,5 cm; váha kompletu 195g.

Balení obsahuje:

  • 2x paleta
  • míč

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!